O Nas

Kameralny , przytulny hotel położony 900 metrów od dworca kolejowego Szczecin Główny, w bezpośrednim sąsiedztwie Mostu Długiego wprowadzającego kierowców do centrum Szczecina. Dobra lokalizacja zarówno dla gości zmotoryzowanych jak i bez samochodu. Pomimo bliskiej odległości od centrum w hotelu jest cicho i spokojnie. Hotel zapewnia swoim Gościom  bezpłatny dostęp do internetu.

Do dyspozycji Gości  są przytulne pokoje. W każdym pokoju  znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz łazienka z prysznicem.

Hotel dla swoich Gości proponuje smaczne, sycące śniadania.
Recepcja i bar hotelowy czynny jest przez całą dobę.

Hotel Podzamcze, zlokalizowany na odbudowanym szczecińskim Starym Mieście to zaciszne i spokojne miejsce, w bliskiej odległości od kolejowego Dworca Głównego  i centrum miasta. Znajdujące się nieopodal  Muzeum Narodowe, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra, Wały Chrobrego  oraz trakt spacerowy wzdłuż Odry czynią z Hotelu Podzamcze idealną bazę dla sentymentalnej podróży po Szczecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele  oryginalnych pubów i restauracji. Hotel posiada również własną kameralną restaurację i dobrze wyposażony, czynny całą dobę bar.

Hotel Podzamcze dysponuje 20 miejscami noclegowymi


 
 
 

 
Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.
 
 
Pokoje wyposażone są w telewizję kablową, telefon i radio.
 
 
W całym hotelu można bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego internetu.
 
 
Restauracja hotelowa dysponuje 20-ma miejscami i bogato wyposażonym barem oraz kameralnym pubem na 14 osób, z możliwością wynajmu na prywatne przyjęcia.
Goszcząc w Hotelu Podzamcze ** nie sposób nie skosztować wyśmienitej kuchni jaką oferuje hotelowa restauracja oraz nie wypić wieczornego drinka w towarzystwie    sympatycznego, doświadczonego barmana. W cieplejsze dni zapraszamy również do letniego ogródka.
 
 
Hotel Podzamcze oferuje swoim klientom smaczne, urozmaicone śniadania. Na życzenie Gościa przygotowujemy (zgodnie z indywidualnymi  preferencjami)  jajecznicę, jajka sadzone lub omlety .
 

Przed hotelem znajduje się ogólnodostępny parking miejski płatny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8-22.
 
Hotel Podzamcze jest hotelem o charakterze kameralnym, w którym każdy gość traktowany jest indywidualnie. Serdecznie zapraszamy w gościnę!